AUTO JUNEK, s.r.o. - autorizovaný dealer Mitsubishi Motors
Mitsubishi Outlander - Představení
Informace jsou platné ke dni 24.5.2016
Nákup vozu Mitsubishi
Nový Outlander
Počet skladových vozů
Mitsubishi Outlander 21
PDF ke stažení
Jarní nabídka Mitsubishi Outlander microsite
Kompatibilita mobilních telefonů s Mitsubishi handsfree systémem

5-ti letá záruka Mitsubishi

Mitsubishi Outlander
Mitsubishi Outlander

Nový Mitsubishi Outlander – Hrdina Made In Japan

Nový Outlander je prvním modelem s novou budoucí tváří vozů značky Mitsubishi. Nenechte se okouzlit pouze jeho vzhledem, příjemně Vás překvapí i nový komfortní a svěží interiér s množstvím luxusních prvků, přepracovaný podvozek, skvělé odhlučnění i působivý jízdní výkon. Nový Outlander je prostě připraven hrdě plnit všechna Vaše přání.

Nový Outlander je zrozen v zemi vycházejícího slunce, díky tradiční japonské spolehlivosti a inovativním bezpečnostním technologiím bude zcela jistě spolehlivým ochráncem na všech Vašich cestách. Jeho univerzální využití z něj dělá ideální vozidlo pro moderní rodiny s aktivním životním stylem, Vyspělá technologie pohonu 4x4 Vám umožní cestovat prakticky kamkoliv. Společné geny se členy rodiny Mitsubishi, kteří dosáhli rekordních 12 vítězství v nejnáročnější rallye světa - Rallye Dakar, Vás zase utvrdí v tom, že jste si vybrali správně.

Mitsubishi Outlander představuje

Lubomír Brabec, kytarový virtuóz, www.lubomirbrabec.cz
Lubomír Brabec "Svezení v novém Outlanderu je zážitek. Vždy se v něm cítíte jako doma: pohodlně a bezpečně. Umožňuje rychlé a komfortní svezení po dálnici, kdy lze využít i adaptivní tempomat a stejně tak vás nenechá nikdy ve štychu v terénu, když přepnete na čtyřkolku. Automatická převodovka s možností ručního řazení pod volantem mně dodává pocit sportovní jízdy. Přestože jde o luxusní auto, jeho luxus není okázalý. Pro mne je to ideální auto! Auto, ve kterém mohu vyrazit za každého počasí! Dostatečně reprezentativní, když jedu se svou kytarou na koncerty a uspokojivě sportovní, když vyrážím do hor či k řece. Když odjíždíme s přáteli na moře, pak zase jistě oceníme jeho velký zavazadlový prostor. Myslím, že každý, kdo se v něm sveze a má jen trochu srdce dobrodruha, tak si jej musí zamilovat!"
Dovozce ČR: M Motors CZ s.r.o., Na Chodovci 2457/1, 141 00 Praha 4
Zákaznické centrum: 800 808 808, www.mitsubishi-motors.cz